fbpx

LANZAROTE

Lanzarote – looduse, kunsti ja turismi kooslus

Kanaari saarte idapoolseim saar on midagi palju enamat kui ainult rand ja päike. Lanzarote sünonüümiks on vulkaanid koos mustendavate laavaväljadega, mille vahele on kontrastiks pikitud valgete majadega väikesed külad ning helesinine taevas. Saare rannikut kaunistavad kaunid valge ja kuldse liivaga rannad. Lanzarote põhjaosas kõrgub Famara mäemassiiv ning orgudesse on peitunud palmisalud.

Cesar Manrique ideed ja looming on andnud Lanzarote saarele erilise ilme. Saarel sündinud maalikunstniku, arhitekti, skulptori ja maastikuarhitekti eesmärgiks oli muuta oma kodusaar kõige kaunimaks kohaks planeedil – muuta saar atraktiivseks turistidele läbi selle ainulaadse maastiku, otsides kooskõla inimese soovide ja looduse vahel..

See on saar, kus loodus, kunst ja turism moodustavad ainulaadse koosluse ning saare elanikud tunnevad selle üle suurt uhkust. Tere tulemast Lanzarotele!

Lanzarote saare ekskursioonid - tutvu lähemalt ja broneeri!

LANZAROTE SAARE RINGREIS

Tule ja avastame koos ainulaadse vulkaanilise maastikuga Lanzarote saart! Külastame Timanfaya Rahvusparki, proovime kohalikku veini ja tutvume César Manrique’i elutööga.

loro park

Eksootilised linnud ja loomad, akvaariumid, troopiliste taimede aed …  Tule koos perega  ja avasta killukesi meie planeedist ülemaailmselt tuntud looma-ja botaanikaaias.

ARHITEKTUUR & VEIN

Tutvume Tenerife  saare kahe kauneima linna La Laguna ja La Orotavaga ja  avastame  saare veinivalmistamise traditsiooni, külastades ühte saare kõige asjakohasemat veinikeldrit.

Kirjuta mulle - läheme avastame koos Lanzarote saart!