fbpx

MAAETTEVÕTLUS KANAARI SAARTEL

Õppe-ja koostööreisid Leader-programmi raames

Tere tulemast avastama Kanaari saarte tähtsamaid vaatamisväärsusi ning kohalikke tegevuspiirkondi läbi maaettevõtluse!

Miks tulla?
Pole saladus, et tänu mõnusale kliimale, suurepärastele randadele ja kaunile maastikule on Kanaari saared paljudele reisisõpradele atraktiivseks sihtkohaks. Selle kõrval õitseb aga rikkalik kultuuripärand ning pidevalt arenev piirkondlik põllumajandus ja ettevõtlus. Maaelu arendamise projektid on tugevdanud kohalikes kogukondades sidemeid põllumeeste, maaettevõtete, kohalike organisatsioonide, ametiasutuste ja eri sektorite üksikisikute vahel. Maaettevõtlusele keskenduv õppereis Kanaari saartele on hariv ja inspireeriv kogemus, mis annab võimaluse tutvuda kohaliku kogukonna eluga, uurida jätkusuutliku arengu strateegiaid ning tutvuda piirkonna parimate tavadega.

Kellele mõeldud?
Programmid on suunatud gruppidele, asutustele ja organisatsioonidele, kes soovivad põhjalikumalt tutvuda Kanaari saarte maaettevõtluse ning siinsete Leader ja EUROPARC programmidega ja saada teadmisi kogukondade arengust ja jätkusuutlikkusest.

Kuidas erineb õppe- ja koostööreis klassikalistest ekskursioonidest?
Õppereisi programmi koostades on alati arvesse võetud osalejate erialaseid huve, et rõhutada just teie organisatsiooni või ettevõtte jaoks olulisi valdkondi. Külastame reisi sihtpunktiks valitud saare tähtsamaid vaatamisväärsusi ning seome selle tervikuks kohalike tegevuspiirkondadega. Kohtume kohapealse maaettevõtluse võrgustiku liikmete, partnerite ja asutustega, kes on Leader toetuste abil ellu viinud ja edasi arendanud mitmesuguseid projekte. Lööme ka ise käed külge töötubades ja istandustes ning jälgime lähemalt erinevate projektide tööprotsesse. Lisaks võimalus nautida autentseid maitseelamusi ning loomulikult ka parajalt puhata, sest ka see on kohalike silmis üks väärt oskus.

Teid ootab ees:

Ainulaadne võimalus tutvuda Kanaari saarte maaettevõtlusega 

Litsenseeritud eestikeelne reisijuht, kes valdab puhtalt hispaania keelt

Grupi erisoove arvestavad privaatsed programmid kõigil 8 Kanaari saarel

Kohtumised kohalike Leader programmide juhtidega ning toetusi saanud maaettevõtluse projektide eestvedajatega

Võimalus rahvusvaheliseks koostööks ning sidemed tulevikuks

LISAINFO

Kui kaua reis kestab?
Varasema kogemuse põhjal on programmid kestud keskmiselt 2-4 päeva, sõltuvalt valitud saarest ja grupi huvidest. Lisaks sisutihedatele õppepäevadele tasub graafikusse lisada ka mõned vabad päevad. Võimalus on ühe reisi jooksul külastada mitut saart (näiteks Tenerife + La Gomera; Gran Canaria + Tenerife jne). Lõpliku reisi kestvuse paneb paika iga organisatsioon oma äranägemise järgi.

Kohapealne suhtlus?
Siinsed organisatsioonid eelistavad suhelda hispaania keeles ning ei olda eriti agarad vastama inglise- ja muukeelsetele kirjadele ning kõnedele. Et keelebarjäär ei saaks takistuseks reisi organiseerimisel, teeme kogu kohapealse suhtluse teie eest.

Kas aitate ka transpordi ja majutusega?
Jah, soovi korral on võimalus aidata nii transpordi kui majutuse organiseerimisega. Leiame teie grupile sobivad lennuajad- ja piletid, organiseerime transfeeri lennujaamast ja tagasi ning broneerime majutusasutuse.

Ei leidnud oma küsimusele vastust? Võta minuga ühendust, aitan meeleldi!