fbpx

KANAARI SAARED

Tenerife

Kanaari saarestiku tuntuim saar on minu koduks olnud juba ligi 20 aastat. Tutvustan eestlastele tuntud ja armastatud saart nii saaretuuri kui ka erinevate ekskursioonide käigus. Läheme koos Tenerifet avastama! 

Gran Canaria

Gran Canaria on rohkem kui saar. See tundub nagu väike manner, millelt võib leida tuhatkond erinevat maastikku ning tohutu loodusrikkuse. Avastame ainulaadse loodusega saarenurki, maitseme kohalikku toitu ja tutvume kauni arhitektuuriga.

Lanzarote

Lanzarote sünonüümiks on vulkaanid koos mustendavate laavaväljadega, mille vahele on kontrastiks pikitud valgete majadega väikesed külad ning helesinine taevas. See on saar, kus loodus, kunst ja turism moodustavad ainulaadse koosluse ning saare elanikud tunnevad selle üle suurt uhkust.

Fuerteventura

Kanaari saarestiku suuruselt teisel saarel ei leia me ürgseid loorberimetsi, kanaari männisalusid või pilvedesse ulatuvaid mäemassiive. Fuerteventura saare looduse ja maastiku ainulaadne värvigamma jätab unustamatu mulje.

La Palma

Oma uskumatute maastike, aukartust äratavate vulkaanide, sügavate metsade, kutsuvate randade ja tähtedest tulvil öötaeva järgi tuntakse La Palma saart nime all La Isla Bonita ehk Ilus Saar. Läheme külastame Kanaaride kõige rohelisemat saart!

La Gomera

La Gomera on täis võluvaid paiku: kuristike vahele peitunud väikeseid maalilisi külakesi, pilvepiirini rajatud põlluterrasse ning looduslikke vulkaanilise päritoluga paljandeid. Teeme saarel ringi, otsides loorberimetsa, vulkaanilisi kivirahne ja traditsioonilisi külasid.

El Hierro

Kas saarel võib olla hing? Sellele küsimusele vastuse saamiseks peab sõitma El Hierrole. Kanaaride suuruselt 7. saarel tervitavad meid vulkaanid, mustendavad laavaväljad, lopsakad Kanaari männi- ja loorberimetsad ja palju muud…

La Graciosa

Vaikne, asfaldteedeta, puutumata loodusega, paradiisilikud valge liivaga rannad, türkiissinine vesi, ligikaudu 700 elanikku. See on Kanaari saarestiku kõige väiksem saar – La Graciosa.

Kanaari saarte kaart