fbpx

EL HIERRO

El Hierro – saar, kus peatub aeg

Kas saarel võib olla hing? Sellele küsimusele vastuse saamiseks peab sõitma El Hierrole. Raske on kirjeldada tunnet, mis meid valdab, kui külastame seda väikest Atlandi ookeani vulkaanilist saart. See on nagu pelgupaik, kus valitseb vaikus ja rahu ning kus saab unustada elukiiruse.

El Hierro on  Kanaari saarestiku suuruselt eelviimane ehk 7. saar ning veel enne Ameerika avastamist peeti El Hierro saart maailma lõpuks.

Olenemata oma väikesest, 268-ruutkilomeetrisest pindalast on sellel saarel meile palju pakkuda. Vulkaanid, mustendavad laavaväljad, lopsakad Kanaari männi- ja loorberimetsad, tuules kooldunud kadakad, järsud kaljud, lõõgastavad looduslikud basseinid, peadpööritavad vaated, maitsev kohalik toit ning mõnus kliima… See on El Hierro.

El Hierro saare ekskursioonid - tutvu lähemalt ja broneeri!

Tenerife saare ringreis

Huvitav ja hariv päevane reis, mis annab väga hea ettekujutuse Tenerife loodusest, arhitektuurist ja traditsioonidest ning võimaluse tutvuda Kanaari arhipelaagi ja tema elanike mineviku ning olevikuga.

loro park

Eksootilised linnud ja loomad, akvaariumid, troopiliste taimede aed …  Tule koos perega  ja avasta killukesi meie planeedist ülemaailmselt tuntud looma-ja botaanikaaias.

ARHITEKTUUR & VEIN

Tutvume Tenerife  saare kahe kauneima linna La Laguna ja La Orotavaga ja  avastame  saare veinivalmistamise traditsiooni, külastades ühte saare kõige asjakohasemat veinikeldrit.

CUEVA DEL VIENTO EHK TUULEKOOBAS

Tenerife saarel asub Euroopa pikim laavatunnel- Cueva del Viento ehk Tuulekoobas … ja seda saab külastada! Huvitav kogemus taaselustada  Jules Verne’i  seiklusjuttu “Reis maakera südamesse”.

Kirjuta mulle - läheme avastame koos El Hierro saart!