fbpx

SANTA CRUZ - TAGANANA - LA LAGUNA

HIND ALATES:

60.00

Tule ja tutvu Tenerife saare kirderanniku kauni looduse ning kahe pealinnaga – La Laguna ja Santa Cruz. Päevase ekskursiooni käigus saad ülevaate Tenerife saarest, mis on suurepärane kooslus kaunist loodusest ja rikkalikust ning erilisest arhitektuurist.

Tenerife saare endine pealinn San Cristobal de La Laguna on üks 15-st Hispaania linnast, mis kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse. See oli esimene koloniaalstiilis linn, mis ehitati ilma kaitsemüürita ning La Lagunast kujunes Uue Maailma koloniaallinnade esiema. Sellest linnast saadi inspiratsiooni mitmete uute linnade rajamisel nagu näiteks Lima, Cartagena, Puerto Rico ja Vana Havanna.

Santa Cruz de Tenerife on olnud saare pealinn aastast 1833. Santa Cruz on rõõmsameelne ja särav. Linna kitsad tänavad kutsuvad pikkadele jalutuskäikudele, mis viivad meid läbi kaunite parkide ja väljakute. Santa Cruz on linn, kus ajaloolised hooned põimuvad suurepäraseks koosluseks kaasaegse arhitektuuriga. Siin asuvad muuseumid ja kunstigaleriid ning linna suurim püsinäitus asub vabas õhus.

Edasi viib meid käänuline mägitee Anaga mäemassiivi. Vaateplatvormidelt avanevad kaunid vaated sügavatele orgudele ja nende põhjas asuvatele maalilistele külakestele. Sakiliste tippudega mäeahelikku katab muinasjutuline loorberimets ehk laurisilva (ladina keeles: laurus+silva), kus saab hingata värsket õhku ning nautida vahetut kokkupuudet loodusega.

Laskudes saare kirderannikule, jõuame väikesesse Taganana külla, mis paistab silma oma kauni looduse ning maaliliste vaadetega. Tagananas on aega jalutada, lõunatada ja proovida Kanaari saarte kööki.

Miks eelistada Kanaaridel Maarikaga?

Personaalne teenindus

Ekskursiooni marsruuti saab kohandada vastavalt Sinu huvidele ja eelistustele

Rohkelt informatsiooni

Elamusrikas ja meeldejääv päev on  garanteeritud

HIND 2 -le

75.00 hind inimese kohta
  •  

HIND 3-4 -le

70.00 hind inimese kohta
  •  

HIND 5-8 -le

65.00 hind inimese kohta
  •  

GRUPPIDELE al.9

60.00 hind inmese kohta
  •  

HINNAS SISALDUB

  • Eestikeelne giiditeenus
  • Mugav väikebuss
  • Veinimaja külastus ja veinide degusteerimine

LISATASU EEST

  • Lõunasöök
  • Sissepääsupiletid muuseumitesse ning kirikutesse