fbpx

LA PALMA

La Palma – Isla Bonita ehk Ilus Saar.

Kanaari saarestiku loodeosas, vaid 85 kilomeetri kaugusel Tenerifest, asub La Palma saar.

Oma uskumatute maastike, aukartustäratavate vulkaanide, sügavate metsade, kutsuvate randade ja tähtedest tulvil öötaeva järgi tuntakse seda saart nime all La Isla Bonita ehk Ilus Saar. 

Vihmadest õnnistatud La Palma on Kanaari saartest kõige rohelisem. Siin asub üks saarestiku  kauneim loorberimets – Los Tilos. Ürgmets, kus vohavad samblad ja samblikud ning õhus hõljub värskete lehtede lõhn. 

La Palma on matkajate paradiis. Saarel on ligikaudu 1000 km pikkuses tähistatud matkaradasid, mis läbivad kogu saare territooriumi. Need on vanad teerajad, mida mööda saare elanikud on käínud sajandeid.

La Palmal on mitmekesine loodus, kuid see pole kindlasti kõik. Saarel on ka kauni arhitektuuriga  linnad ja alevikud. Üks suurepärane kauni arhitektuuri näide on pealinn Santa Cruz de La Palma.16. sajandi rändurid kirjeldasid seda kui suurepärast ja kosmopoliitset linna.

Siin asub vana sadam, mis ajaloo jooksul on üleelanud mitmeid piraatide rünnakud, 16. sajandist pärinevad kirikud ja kloostrid ning kaunid elumajad, mille fassaade kaunistavad puidust nikerdatud rõdud. Santa Cruz de La Palma linna arhitektuur on Kanaari saartikus parim renessansi ajastu stiilinäide. Vanalinn on kuulutati kultuuripärandiks 1975. aastal.

El Hierro saare ekskursioonid - tutvu lähemalt ja broneeri!

Tenerife saare ringreis

Huvitav ja hariv päevane reis, mis annab väga hea ettekujutuse Tenerife loodusest, arhitektuurist ja traditsioonidest ning võimaluse tutvuda Kanaari arhipelaagi ja tema elanike mineviku ning olevikuga.

loro park

Eksootilised linnud ja loomad, akvaariumid, troopiliste taimede aed …  Tule koos perega  ja avasta killukesi meie planeedist ülemaailmselt tuntud looma-ja botaanikaaias.

ARHITEKTUUR & VEIN

Tutvume Tenerife  saare kahe kauneima linna La Laguna ja La Orotavaga ja  avastame  saare veinivalmistamise traditsiooni, külastades ühte saare kõige asjakohasemat veinikeldrit.

CUEVA DEL VIENTO EHK TUULEKOOBAS

Tenerife saarel asub Euroopa pikim laavatunnel- Cueva del Viento ehk Tuulekoobas … ja seda saab külastada! Huvitav kogemus taaselustada  Jules Verne’i  seiklusjuttu “Reis maakera südamesse”.

Kirjuta mulle - läheme avastame koos La Palma saart!