fbpx

EKSKURSIOONID

Tenerife saare ringreis

Hind alates 70.00

Huvitav ja hariv päevane reis, mis annab väga hea ettekujutuse Tenerife loodusest, arhitektuurist ja traditsioonidest ning võimaluse tutvuda Kanaari arhipelaagi ja tema elanike mineviku ning olevikuga.

La Gomera saare ringreis

Hind alates 140.00

La Gomera saare peamine vaatamisväärsus on algupärane loodus ja kohalike elanike sajanditepikkused traditsioonid.

Siit leiame iidsed  loorberimetsad-UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud Garajonay Rahvuspargi ning haruldase suhlemisviisi-vilekeel ehk “silbo gomero”.

Santa Cruz-Taganana-La Laguna

Hind alates 70.00

Tule ja tutvu Tenerife saare kirderanniku kauni looduse (Anaga Looduspark) ning kahe pealinnaga – La Laguna ja Santa Cruz. Päevase ekskursiooni käigus saad ülevaate Tenerife saarest, mis on suurepärane kooslus kaunist loodusest ja rikkalikust ning erilisest arhitektuurist.

loro park

Hind alates 60.00

Eksootilised linnud ja loomad, akvaariumid, troopiliste taimede aed… Tule koos perega ja avasta killukesi meie planeedist ülemaailmselt tuntud looma-ja botaanikaaias.

ARHITEKTUUR & VEIN

Hind alates 70.00

Tutvume Tenerife saare kahe kauneima linna –  La Laguna ja La Orotavaga ning avastame saare veinivalmistamise traditsiooni, külastades Kanaari saarte esimese ja vanima veinipiirkonna,  Tacoronte- Acentejo, ühte veinikeldritest.

CUEVA DEL VIENTO EHK "TUULEKOOBAS"

Hind alates 70.00

Tenerife saarel asub Euroopa pikim laavatunnel – Cueva del Viento ehk Tuulekoobas … ja seda on võimalik külastada! Tule ja taaselustame Jules Verne’i seiklusjutu “Reis maakera südamesse”. 

MASCA KÜLA JA VEINIKELDER

Hind alates 70.00

Tule avastama Tenerife saare lääneosa. Käänulised mägiteed viivad meid Teno mäemassiivis  peituvasse väikesesse Masca külla. Edasi viib meid teekond Icoden-Daute-Isora veinipiirkonda. Läheme külastame kohalikku veinikeldrit “Viñatigo”, kus veinivalmistamise kunsti on antud edasi põlvest põlve.