fbpx

ARHITEKTUUR JA VEIN

HIND ALATES:

60.00

Tutvume Tenerife saare kahe kauneima linna –  La Laguna ja La Orotavaga ning avastame saare veinivalmistamise traditsiooni, külastades Kanaari saarte esimese ja vanima veinipiirkonna,  Tacoronte- Acentejo, ühte veinikeldritest.

Tule ja tutvu Tenerife saare esimese pealinna La Laguna ajaloo ja arhitektuuriga. Üks 15-st Hispaania linnast, mis kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse. La Laguna oli esimene koloniaalstiilis linn, mis ehitati ilma kaitsemüürita ning La Lagunast kujunes Uue Maailma koloniaallinnade esiema. Sellest linnast saadi inspiratsiooni mitmete uute linnade rajamisel nagu näiteks Lima, Cartagena, Puerto Rico ja Vana Havanna.

Edasi viib meid teekond Tacoronte-Acentejo veinipiirkonda. See oli Kanaari saarte esimene veinipiirkond, mis loodi 1992. aastal. Selles piirkonnas on 1100 viinamarjakasvatajat ja 35 veinikeldrit. Naudime kauneid vaateid laiuvatele  viinamarjaistandustele ja külastame veinikeldrit, kus veinivalmistamise kunsti on antud edasi põlvest põlve.

Viinamarjakasvatus ja veini valmistamise traditsioon Kanaari saartel sai alguse juba 15 sajandi lõpust.Kahe sajandi jooksul väljusid Tenerife saare sadamatest  kuulsa “Canary wine” veini lastiga laevad, mis suundusid Inglismaale ja üle ookeani Ameerikasse.

Puerto de la Cruzi külje all asuvas restoranis El Monasterio naudime lõunasööki. See kaunis ehitis pärineb 18. sajandist. 

Lõpetame ekskursiooni külastades saare teist kaunist linna – La Orotava. See väikelinn asub vulkaan Teide jalamil ja on üks paremini säilinud ajaloolise arhitektuuriga linnu. La Orotava linna leiate ka Guinnessi rekordite raamatust, kategoorias “Suurim vulkaanilisest liivast valmistatud vaip maailmas”.
La Orotavas jalutame linna tänavatel,  tuvume linna kõige tähtsamate vaatamisväärsustega nagu Casa de los Balcones ehk rõdudega maja, botaanikaaed ja külastame kauni kupliga La Concepcióni kirikut.

Miks eelistada Kanaaridel Maarikaga?

 

Personaalne teenindus 

Ekskursiooni marsruuti saab kohandada vastavalt Sinu huvidele ja eelistustele

Põhjalikud teadmised Kanaari saarte veinivalmistamise traditsioonidest

Elamusrikas ja meeldejääv päev on  garanteeritud

HIND 2 -le

75.00 hind inimese kohta
 •  

HIND 3-4 -le

70.00 hind inimese kohta
 •  

HIND 5-8 -le

65.00 hind inimese kohta
 •  

GRUPPIDELE al.9

60.00 hind inimese kohta
 •  

HINNAS SISALDUB

 • Eestikeelne giiditeenus
 • Mugav väikebuss

LISATASU EEST

 • Veinimaja külastus ja veinide degusteerimine (hind alates 12.00)
 • Lõunasöök
 • Sissepääsupiletid muuseumitesse ning kirikutesse

LISAINFO

Väljumine: Orienteeruvalt kell 9:00
Kestus: 8 tundi

Märkused:

 • Väljasõit toimub eelnevalt kokkulepitud kohast.
 • Pange jalga mugavad jalanõud ja võtke kaasa soojemad riided.
 • Ekskursiooni  väljasõidu kellaaeg ja marsruut võivad muutuda olenevalt ilmastikutingimustest või muudest ettenägematutest asjaoludest.

Tühistamine: Tasuta tühistamine on võimalik kuni 24 tundi enne ekskursiooni algust. Kui ekskursiooni tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne algust, siis ekskursioonipileti summa jääb tühistamisega seotud kulude katteks.