fbpx

EKSKURSIOON LORO PARKI

HIND ALATES:

50.00

Eksootilised linnud ja loomad, akvaariumid, troopiliste taimede aed… Tule koos perega ja avasta killukesi meie planeedist ülemaailmselt tuntud looma-ja botaanikaaias.

Loro park on TripAdvisor reisiplatvormi kasutajate hinnangu põhjal tunnistatud maailma parimaks loomaaiaks 2017 ja 2018 aastal. Park asub saare põhjarannikul Puerto de la Cruzi linnas.
Loro Park on suurepärane kombinatsioon looma- ja botaanikaaiast. Siia juurde veel juurde delfinaarium, mõõkvaalade elupaik Orca Ocean, peaaegu neli tuhat papagoid, kino ja maailma suurima külmik ehk Pingviinide Planeet. 

Kutsume teid tõelisesse loodusparki, kus saame nautida eksootilist taimestikku alustades Kentia palmide ja lõpetades kaunite orhideedega. Päeva täiendavad ilmekad etendused, mis pakuvad huvi kõigile alates kõige pisematest ja lõpetades vanaemade ja vanaisadega – teie ette astuvad delfiinid, merilõvid, papagoid ja mõõkvaalad. Naudime delfiinide akrobaatilisi hüppeid ja merilõvide humoorikat käitumist (esinemist).

Loro Pargi roll on palju tähtsam kui ainult meelelahutamine. Pargi üheks peamiseks missiooniks on alati olnud kaitsta loodust ja seal elavaid loomaliike.  Erilist tähelepanu pööratakse väljasuremisohus olevatele liikidele. Park töötab selle nimel, et külastajad õpiksid ja saaksid aru kui tähtis on kaitsta loomi ja säilitada nende elukeskkonda ka tulevaste põlvede jaoks.

Alates 1994. aastast on Loro Park välja töötanud teaduse-, hariduse-ja looduskaitseprogrammi. Loro Parque Fundación on eraldanud looduskaitse programmide arendamiseks rohkem kui 19 miljonit dollarit.

Loomaaiad ja akvaariumid, kui “loomade saatkonnad” on keskkonnakriisi lahendamisel hädavajalikud ning seda on tunnustanud Rahvusvaheline Looduskaitse Liit (IUCN).

Miks eelistada Kanaaridel Maarikaga?

 

Personaalne teenindus

Jalutuskäik loomaaias koos giidiga

Palju huvitavat informatsiooni

Elamusrikas ja meeldejääv päev on  garanteeritud

HIND 2 -le

65.00 hind inimese kohta
 •  

HIND 3-4 -le

60.00 hind inimese kohta
 •  

HIND 5-8 -le

55.00 hind inimese kohta
 •  

GRUPPIDELE al.9

50.00 hind inimese kohta
 •  

HINNAS SISALDUB

 • Eestikeelne giiditeenus
 • Mugav väikebuss

LISATASU EEST

 • Lõunasöök
 • Sissepääsupilet loomaaeda
 • Täiskasvanud 42€
  Lapsed (6-11) 30€
  Kuni 5-aastased lapsed tasuta

LISAINFO

Väljumine: Orienteeruvalt kell 9:00
Kestus: 8 tundi

Märkused:

 • Väljasõit toimub eelnevalt kokkulepitud kohast.
 • Pange jalga mugavad jalanõud ja võtke kaasa soojemad riided.
 • Ekskursiooni  väljasõidu kellaaeg ja marsruut võivad muutuda olenevalt ilmastikutingimustest või muudest ettenägematutest asjaoludest.

Tühistamine: Loro Pargi sissepääsupiletit ei saa tühitsada  ning piletiraha ei tagastata. Loro Pargi pilet on tähtajatu ja saad kasutada seda tulevikus Sulle sobival ajal.  Ekskursiooni tasuta tühistamine on võimalik kuni 24 tundi enne ekskursiooni algust. Kui ekskursiooni tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne algust, siis ekskursioonipileti summa jääb tühistamisega seotud kulude katteks.